Zasady współpracy

Jak wygląda współpraca z naszym biurem?

Naszą współpracę rozpoczynamy od podpisania UMOWY. Dokument ten określa ramowe zasady i ujmuje najważniejsze kwestie dotyczące bezpieczeństwa, wzajemnych zobowiązań i rozliczeń, a także wymaganych terminów i procedur. Po podpisaniu umowy następuje czas doprecyzowania oferty i dostosowania jej do indywidualnych potrzeb, oczekiwań i możliwości naszych klientów. Na tym etapie pełnimy rolę pośrednika pomiędzy myśliwymi a organizatorami polowania – dopytujemy o szczegóły, doprecyzowujemy detale, dokonujemy wstępnych rezerwacji, proponujemy, sugerujemy, sprawdzamy…

Efektem tych działań jest ZAMÓWIENIE, które zawiera wszystkie szczegóły indywidualnie przygotowanej oferty, i które z chwilą podpisania staje się integralną częścią naszej umowy. Złożenie zamówienia – które powinno nastąpić odpowiednio wcześniej przed planowaną datą polowania – rozpoczyna bieg terminów, pozostawiając wystarczająco dużo czasu na ostateczne potwierdzenie rezerwacji terminu i miejsca polowania wpłatą uzgodnionej zaliczki, a także na terminowe skompletowanie wszystkich wymaganych prawem dokumentów.

Przez cały czas przedstawiciel naszego biura pozostaje w stałym kontakcie z klientem i z organizatorem, odpowiadając za przebieg przygotowań i pilnując realizacji wspólnych uzgodnień. Nasza rola na tym się nie kończy. Nasi klienci otoczeni są troskliwą opieką również podczas polowania. Do ich dyspozycji pozostają doświadczeni podprowadzający, sprawdzeni piloci i przedstawiciele Biura Polowań, którzy czuwają nad prawidłowym sporządzeniem protokołu, stanowiącego podstawę wzajemnych rozliczeń.

Wprawdzie polowanie w naturalnych warunkach nie daje gwarancji i nie zawsze możliwe jest spełnienie wszystkich łowieckich marzeń, to jednak nasi klienci mogą być pewni, że naszym nadrzędnym celem jest stworzenie im szans zdobycia trofeów, które z dumą prezentować będą jako pamiątkę pobytu w naszych łowiskach, a także zgromadzenia doświadczeń, przeżyć i wrażeń, które spowodują, że będą do nas powracać. Dla nas nie ma problemów nie do rozwiązania, trudności nie do pokonania, spraw nie do załatwienia.

Czegokolwiek potrzebujesz – zapytaj! Dołożymy wszelkich starań, by zrealizować wszystkie Twoje oczekiwania!

Zainteresowany?


Poinformuj przedstawiciela naszego biura i pozwól nam przygotować ofertę specjalnie dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami!