Polowanie zbiorowe w OHZ „Szubin”
17 sierpnia 2017
Wiosenne toki
10 marca 2016

Polowania w buszu i sawannie w Namibii lub Republice Południowej Afryki to propozycja przygotowana specjalnie dla tych myśliwych, którzy planują swój pierwszy wyjazd na safari. Łowiska są pełne zwierzyny, polowania prowadzą doświadczeni zawodowi myśliwi. Zakwaterowanie i wyżywienie jest na wysokim poziomie, którego nie powstydziłby się niejeden hotel. Trofeami na miejscu zajmują się doświadczeni preparatorzy, dając gwarancję zachowania ich w doskonałym stanie.

Jest to także propozycja dla tych, którzy w Afryce już byli, ale chcieliby powiększyć swoje kolekcje trofeów o nowe okazy, spośród ogromnej rodziny antylop żyjących na Czarnym Lądzie. Tak w Namibii, jak i w RPA, myśliwy może wybierać spomiędzy ponad dwudziestu gatunków tych zwierząt. Jakość trofeów gwarantowana – ponad połowa okazów strzelanych w naszych łowiskach otrzymuje medale. Wszystkie nasze polowania prowadzone są zgodnie z regułami etyki myśliwskiej. Nie ma mowy o strzelaniu z samochodu albo przy sztucznym świetle. Polujemy głównie z pochodu i podjazdu, możliwe są też zasiadki.

Proponowane pakiety myśliwskie są zaplanowane są przede wszystkim dla niewielkich grup zaprzyjaźnionych myśliwych. Maksymalnie grupa polujących może liczyć 6 osób. Oczywiście mamy przygotowane oferty, pozwalające za rozsądną cenę zapolować w Afryce również indywidualnym myśliwym.

Na życzenie myśliwym może towarzyszyć polski przewodnik, mający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu safari i doskonale znający Afrykę. Zaopiekuje się on grupą podczas całego safari. Poza polowaniem, może on również zorganizować wycieczki do najciekawszych miejsc odwiedzanego kraju albo dodatkowe atrakcje, na przykład w postaci łowienia ryb w doskonałych, sławnych na całym świecie afrykańskich łowiskach.

Organizowane przez nas polowanie trwają 7 dni. W cenie pakietu zawarte jest polowanie pod opieką zawodowego myśliwego w układzie 2×1 (2 polujących z 1 zawodowym przewodnikiem), polowa preparacja trofeów (skóry zasolone i wysuszone, czaszki wygotowane i wybielone), zakwaterowanie i posiłki, przejazd z lotniska do obozu i z powrotem. Ceny nie obejmują przelotów międzynarodowych i krajowych, wiz, opłat za przewóz lub wynajęcie broni, kosztów hoteli, posiłków i przejazdów nieujętych w programie, wszelkich kosztów osobistej natury, napiwków, alkoholi itp.

Zapraszamy do Republiki Południowej Afryki grupy od 2 do 6 osób:

  • Pakiet RPA-A w cenie 4700 USD od osoby obejmuje odstrzał: oryksa, gnu pręgowane, blesboka, springboka i duikera.
  • Pakiet RPA-B w cenie 5400 USD od osoby obejmuje odstrzał: kudu, oryksa, hartebeesta, gnu białoogoniastego i blesboka.

Zapraszamy do Namibii:

  • Pakiet NAM-6 dla grup 6-osobowych w cenie 5000 USD od osoby obejmuje odstrzał: oryksa (samiec lub samica), gnu pręgowanego, springboka LUB blesboka, duikera LUB guźca, zebry Hartmana LUB zebry Burchela.
  • Pakiet NAM-4 dla grup 4-osobowych w cenie 5500 USD od osoby obejmuje odstrzał: oryksa (samiec lub samica), gnu pręgowanego, springboka LUB blesboka, duikera LUB guźca, zebry Hartmana LUB zebry Burchela.
  • Pakiet NAM-2 dla grup 2-osobowych w cenie 4900 USD od osoby obejmuje odstrzał: oryksa, springboka, blesboka, duikera i guźca.
  • Pakiet NAM-1 dla grup pojedynczych myśliwych w cenie 5500 USD obejmuje odstrzał: oryksa, springboka, blesboka, duikera i guźca.

We wszystkich pakietach możliwe jest również polowanie na dodatkową zwierzynę według lokalnego cennika, płatne na miejscu, w ostatnim dniu polowania. Koszt polskiego przewodnika – 2000 USD za tydzień.

Chcesz zakosztować Afryki? Zapytaj nas o szczegóły i wolne terminy i zacznij planować swoją przygodę na Czarnym Lądzie.

Dołącz do nas!


Jeśli zainteresowała cię nasza oferta, zapytaj nas jak niewiele trzeba, by samemu przeżyć taką przygodę.

Skontaktuj się z nami!